uczestnik transportu zbiorowego

5 sprytnych sposobów na spakowanie dziecka na obóz i kolonię – poradnik dla rodzica.

Pakowanie to sztuka. To sztuka planowania, sztuka dopasowania, sztuka układania… tak, pakowanie się na wyjazd to nie lada wyzwanie. A co jeśli spakować trzeba dziecko? Niejednokrotnie czynność ta spędza rodzicom sen z powiek. Aby nie była to chaotyczna i stresująca część wyjazdu, przygotowaliśmy kilka podpowiedzi, które ułatwią sprawę…

Kierownik na obozie nic nie robi, przegląda tylko Internet i wydaje polecenia! Pani Ula tańczy balet, a Pani Natalia zbiera zioła.radnik dla rodzica.

Tak mogłaby powiedzieć osoba, która nigdy nie była w naszej kadrze. Kierownik…z jaką osobą kojarzy się to stanowisko? Można by powiedzieć, że to taki ktoś, kto siedzi przed komputerem z nogami na stole i pije kawę. Ktoś inny może pomyśleć, że to ktoś, kto ma władzę, a ktoś jeszcze inny, że to osoba, która ma wiele obowiązków i ogromną odpowiedzialność..
chlopaki na obozie

Co różni kolonie od obozów? Kim jest dozorca kolonijny i dlaczego zaczęło się od warszawskiej biedoty? Czy można jechać na camp i czuć się dobrze?

Wakacyjne wyjazdy dzieci i młodzieży w różne zakątki Polski, a nawet świata są obecnie bardzo popularne. Nie ma podwórka czy szkoły, z którego choć jedna, dwie osoby nie pojechałyby na obóz lub kolonię. Dzieci korzystających….
integracja

Wycieczki szkolne- najlepsza okazja do integracji i rozwoju na świeżym powietrzu.

Popandemiczne czasy, w których przyszło nam obecnie funkcjonować nie są najłatwiejsze. Wiele dzieci i młodzieży nie było jeszcze nigdy na wyjeździe klasowym, integracyjnym. Jako firma posiadająca bardzo duże doświadczenie w organizacji wypadów dla dzieci chcemy przedstawić kilka argumentów dlaczego warto taką wycieczkę zorganizować…
blog o obozach

Jak wybrać obóz lub kolonię dla dziecka?

Obozy i kolonie, to fantastyczny sposób na spędzenie wakacji w gronie rówieśników, poznanie nowych osób, zdobycie nowych umiejętności, a przede wszystkim odpoczynek od szkoły i oderwanie się od codzienności, przeżycie czegoś ekscytującego i nowego!
skuter wodny

Przed Pierwszą Kolonią Twojego Dziecka: Praktyczne Informacje i Pewność Spokojnych Wakacji

Pierwszy wyjazd wakacyjny dziecka wiąże się z wieloma niewiadomi i emocjami. Jak to będzie? Czy sobie poradzi? Czy to miejsce dla niego? Spróbujemy trochę pomóc i przedstawiamy kilka kluczowych informacji, które warto mieć na uwadze, przygotowując się na wyjątkową przygodę Twojego dziecka na pierwszej kolonii…