O mnie
Z wykształcenia nauczyciel, trener, dietetyk. Ukończył Gdańską Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu, na której był mistrzem w szermierce (floret i szpada). Związany z piłką nożną od najmłodszych lat, najpierw jako zawodnik, później jako trener. Jednym z jego wychowanków piłkarskich jest reprezentant Polski, obecnie zawodnik Legii Warszawa – Paweł Wszołek. Trener Sąsiadek odnosił sukcesy sportowe ze swoimi podopiecznymi nie tylko w piłce nożnej. Puchary i medale zdobywali także kształceni przez niego zawodnicy sekcji pływackiej Radsas Sport. Dzięki swojej pasji i profesjonalnemu podejściu do podejmowanych zadań, firma pod jego wodzą rozwija się z roku na rok. W wakacje i ferie pan Radek zamienia się w kierownika naszych obozów, na których jest ulubieńcem wszystkich dzieci
O mnie
Ukończyła studia na dwóch kierunkach: pedagogika i zarządzanie zasobami ludzkimi. Od wielu lat związana z Radsas Fun. Początkowo jako opiekun i wychowawca, obecnie ogarnia wszystko jako dyrektor biura oraz inspektor ochrony danych. Prywatnie mama dwójki dzieci, kibic triathlonu, a od niedawna zapalona fanka treningów indoor cycling.
O mnie
Jego ukochanym sportem zawsze było i będzie wioślarstwo. Na arenie narodowej trzykrotnie zdobył Mistrzostwo Polski. Instruktor Fitness, trener personalny, instruktor i ratownik parków linowych, ścian wspinaczkowych, instruktor survivalu oraz ratownik WOPR. Swoją przygodę z obozami rozpoczął jako trener na obozie wioślarskim gdzie przygotowywał młodzież do startu w Mistrzostwach Polski Juniorów. W wolnych chwilach biega, jeździ na rolkach i czyta książki fantasy.
O mnie
Nauczyciel dyplomowany w Szkole Podstawowej 1 w Gdańsku. Ukończyła studia Nauczanie Początkowe na Uniwersytecie Gdańskim, Pedagogikę Specjalną oraz Doradztwo Zawodowe. Prowadzi również kółka plastyczne oraz zajęcia świetlicowe. Chętnie dzieli się swoimi kreatywnymi pomysłami, zdolnościami artystycznymi i manualnymi. Kierownik i wychowawca na wycieczkach, obozach i półkoloniach. Jest pełna spokoju, ciepła i cierpliwości, dlatego bardzo szybko wzbudza sympatię i zaufanie u swoich podopiecznych.
O mnie
Absolwent AWFiS w Gdańsku z tytułem Magistra Wychowania Fizycznego o specjalności “Gry i zabawy ruchowe”. Na co dzień Trener Piłki Nożnej w klubie SKS BAŁTYK GDYNIA, z bagażem doświadczeń nabytych podczas pracy w klubach takich jak Arka Gdynia oraz Lechia Gdańsk. Jego wychowankowie reprezentują kadrę Województwa Pomorskiego. Posługuje się licencją trenerską UEFA A zdobytej w szkole Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej. Rozwijający swój warsztat szkoleniowy na stażach i kursokonferencjach trenerskich. Jest założycielem sportowych drużyn przedszkolnych w kilku placówkach na terenie małego trójmiasta kaszubskiego i jego okolic.
O mnie
Nauczyciel dyplomowany, pracuje w Katolickiej Szkole Podstawowej im. św Kazimierza w Gdańsku .Lubi jazdę na rowerze, kolor niebieski , matematykę. Pracuje z dziećmi w wieku szkolnym. Z firmą Radsas pracuje od początku jej istnienia . Jej motto ,,Bo aby ludzkie życie było jak prawdziwa baśń ,musi się toczyć razem z innymi.
O mnie
Pełny dobrego humoru, energii i charyzmy przebojowy nauczyciel wychowania fizycznego oraz SP 5 w Słupsku. Absolwent AWFiS w Gdańsku, gdzie uzyskał uprawnienia trenera koszykówki. Instruktorem piłki nożnej, ręcznej oraz instruktor na siłowni. Ukończył kurs masażu, żywienia i dietetyki oraz gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Uwielbia pracować z dziećmi i młodzieżą. Jego zajęcia odznaczają się dużą pomysłowością oraz intensywnością. Dba o zaangażowanie wszystkich uczestników, ich satysfakcję i dobre samopoczucie. Zawsze ma asa w rękawie, w postaci dobrego dowcipu na każdą sytuację.
O mnie
Nauczyciel dyplomowany z mnóstwem pozytywnej energii i motywacji. Ukończyła studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy oraz studium pomagisterskie na Uniwersytecie w Olsztynie. Specjalizuje się w plastyce, muzyce i socjoterapii. W pracy zawodowej była głównie związana ze Szkołą Podstawową w Suszu, świetlicą socjoterapeutyczną, Suskim Domem Kultury i Międzynarodową Akademią Muzyczną Jefima Stinermana (w latach 2005 – 2009). Na obozach i półkoloniach sprawuje pieczę nad artystycznymi częściami programu. Jest niezwykle zaangażowana i zawsze przygotowana. Z wyjątkową starannością dba o to, aby każde zajęcia były rozwijające i poszerzały horyzonty uczestników.
O mnie
Absolwentka studiów na kierunku Zarządzanie oraz AWFiS we Wrocławiu. Instruktor narciarstwa, pływania oraz tenisa stołowego. Każdy sport to dla Niej wyzwanie, z którego czerpie ogromną radość. Zawodniczka Triathlonu  kochająca podróże i pracę z młodzieżą Radsas Fun.
O mnie
Studentka studiów magisterskich na AWFie we Wrocławiu.  Podczas studiów realizuje specjalność edukacji i rehabilitacji dzieci z niepełnosprawnością umysłową. Instruktor tenisa ziemnego. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii i nowych pomysłów. 
O mnie
Absolwentka pedagogiki, nauczycielka nauczania początkowego oraz instruktorka tańca i gimnastyki. Fanka żółtych żelek Haribo, kolejek górskich i obozowego karaoke. Kocha flamingi, jednego chciałaby mieć w domu.
O mnie
Absolwentka studiów wyższych na kierunku pedagogika. Obecnie czynny pedagog wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej w Gdańsku. Studentka historii. Nauczyciel kontraktowy o specjalności gry i zabawy. Radośnie idąca przez życie, pełna kreatywnych pomysłów i gier, miłośniczka długich spacerów po plaży. Uwielbia sporty ekstremalne np. grę w bierki
O mnie
Malarka i instruktorka ZHP odznaczona wyróżnieniem Naczelnika ZHP za pracę w gromadzie zuchowej. Świeżo upieczona absolwentka Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu i była przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. Empatyczna i kreatywna. Interesuje się pedagogiką i komunikacją bez przemocy, w wolnych chwilach pisze opowiadania do szuflady i trenuje sporty ze swoim psem, stale rozwijając swoje umiejętności w zakresie pracy z ludźmi i zwierzętami. Chętnie pokaże co nieco z survivalu, wyplecie bransoletki, pogra w gry planszowe jak i komputerowe oraz wysłucha każdego
O mnie
Było baczność to teraz Spocznij!!! Emerytowany funkcjonariusz Policji. Uwielbia podróże, gotować i dobrą książkę, zwłaszcza kryminały. Nowe wyzwania – poproszę. Ze mną będzie jak w bajce, bo kto nie lubi smerfów 🙂 
O mnie
Studentka prawa europejskiego w Poznaniu, ratownik WOPR oraz wielka pasjonatka jazdy na snowboardzie. W wolnej chwili pracuje jako instruktor pływania dla dzieci oraz lektor języka angielskiego w szkole.
O mnie
Pedagog , nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, oligofrenopedagog, terapeuta dzieci z wyzwaniami. Nauczyciel , który w spotkaniu z dziećmi i młodzieży  znajduje wiele radości. Uwielbia pracę z dziećmi w każdym wieku, łatwo nawiązując z nimi kontakt. Stale rozwija swoje umiejętności w zakresie pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami. Interesuje się psychologią dziecięcą. Swoją przyszłość wiąże z pracą z dziećmi.
O mnie
Baczność!!! Żołnierz zawodowy od 3 lat. Zwariowany strzelec , pasjonat gier terenowych jak i escape roomów. Od niedawna miłośnik seriali. Wychowawca na obozach survivalowych.
O mnie
tudentka kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Opolskim. Latem wychowawca na obozach Radsas Fun, a zimą Instruktor narciarstwa SITN. Uwielbia sport w różnych odsłonach – jazdę na nartach, na rowerze, grę w tenisa ziemnego oraz aktywne spędzanie czasu wolnego, a także  rozgrywki gier planszowych. 
O mnie
Absolwentem AWFiS w Gdańsku, gdzie uzyskał tytuł magistra i trenera piłki nożnej. Trener UEFA A. Obecnie pracuje w Akademii Piłkarskiej Lechia Gdańsk, gdzie w 2015 roku zdobył v-ce Mistrzostwo Polski U-14. W 2013 roku dokonał również tego z juniorami starszymi Arki Gdynia. Wcześniej pracował w kilku klubach piłkarskich takich jak: KP Sopot, AFC Bournemouth (Anglia), SI Arka Gdynia i Arka Gdynia SSA. Jako miłośnik piłki nożnej ukończył również wiele kursów, a mianowicie: kurs trenerski I klasy/UEFA A, kurs trenerski „Level 2 in coaching” , „FA Safeguarding Child Protection”, „FA First Aid”, a także „Modul 1 in Youth Coaching”.
O mnie
Student Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na dwóch kierunkach- Fizjoterapia oraz Wychowanie Fizyczne. Instruktor narciarstwa SITN, instruktor pływania, ratownik WOPR oraz sternik motorowodny. Latem spędza czas na obozach Radsas Fun oraz podróżach. Zimą spędza większość dni na nartach, doskonaląc swoją jazdę oraz jazdę swoich podopiecznych. Miłośnik porannego sztruksu na stoku. Jego ukrytym hobby jest gotowanie. Ciągły rozwój to jego drugie imię.
O mnie
Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Na co dzień nauczycielka geografii w szkole podstawowej. Miłośniczka podróży i dobrych kryminałów. Wolny czas lubi spędzać aktywnie na świeżym powietrzu. Ciekawa świata i otwarta na ludzi.
O mnie
Zawsze uśmiechnięta i energiczna studentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Chętnie próbuje nowych rzeczy i podejmuje się nowych wyzwań. Uwielbia dzieci, a wakacje najchętniej spędza jako wychowawca na obozach Radsas Fun. 
O mnie
Student na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pasjonat analizy danych, geografii i sportu, a w szczególności kalisteniki. W wolnych chwilach dużo czyta i podróżuje. Jest pomysłowy i kreatywny, więc zajęcia z nim na pewno nie będą nudne.
O mnie
Absolwentka studiów I stopnia na kierunku  Logopedia na UAM w Poznaniu. Z zamiłowania aktorka i czytelniczka. Uwielbia podróże. Zawsze uśmiechnięta i przygotowana. Wychowawca na obozach i koloniach letnich.
O mnie
Wychowawca na obozach letnich. Studentka architektury. Kreatywna i zawsze uśmiechnięta. Na co dzień pracuje jako animatorka dla dzieci. Miłośniczka podróży, muzyki i sportów zimowych. Wolny czas lubi spędzać ze znajomymi grając w planszówki lub oglądając filmy.
O mnie
Absolwent pedagogiki WSB w Poznaniu, Magister BN z zakresu BHP o wszechstronnych zainteresowaniach sportowych (rugby, piłka nożna). Instruktor narciarstwa alpejskiego PZN, wodnego, wspinaczki sportowej, strzelectwa, trener personalny, starszy ratownik WOPR, motorowodny sternik morski, Płetwonurek P2 CMAS, oraz pasjonat i organizator gier paintballowych i quadów. Lubi wyzwania i żadna dyscyplina sportowa nie jest mu absolutnie obca. Wymagający, dba o maksymalny rozwój swoich podopiecznych. Na zajęciach zawsze przywiązuje ogromną uwagę do bezpieczeństwa. Nie boi się żadnego zagrożenia, to zagrożenia boją się jego :). Na obozach prowadzi zajęcia z paintballa klasycznego, quadów i narciarstwa zjazdowego.Fun. 
O mnie
Dusza artystyczna z umysłem ścisłym. Uwielbia projektować i tworzyć własny design. Studiuje Architekturę na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej. Ceni sobie minimalizm i prostotę pomysłu. W wolnych chwilach customizuje- nadaje ubraniom niepowtarzalnego stylu. Kocha pływać, z sympatii do tego sportu wtajemnicza młodych adeptów w techniki poruszania się w wodzie. Realizuje się w ratownictwie wodnym, co zaprawia ją w boju. Z zapałem uczy się języków, później wykorzystuje je eksplorując świat.
O mnie
Wychowawca na obozach i koloniach letnich. Pod jego nadzorem duża dawka energii jest zawsze zagwarantowana. Świetnie dogaduje się zarówno z grupami dzieci młodszych jak i z młodzieżą.
O mnie
Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Pasjonatka zarówno wycieczek górskich jak i wieczorów z dobrą książką. Jako dziecko pokochała obozy letnie, teraz kontynuuje tę miłość pomagając młodzieży tworzyć niezapomniane wspomnienia z wyjazdów.
O mnie
Studentka Informatyki Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Oprócz pasji do programowania, którą zaraża dzieciaki w swojej pracy, realizuje się w tańcu, fotografii analogowej i sporcie. Pełna empatii, z dystansem do siebie, lubi sobie pożartować, zawsze gotowa aby pomóc drugiemu człowiekowi. Obecnie marzy o chomiku, którego nazwie Rufus. 
O mnie
Studentka Politechniki Gdańskiej. Uwielbia sport, jeździ na snowboardzie. Przez wiele lat pasjonowała się Judo. Aktualnie próbuje swoich sił na kortach tenisowych. Wolny czas lubi spędzać w gronie najbliższych i oglądając filmy. Zawsze aktywna i otwarta na nowe wyzwania. Stała bywalczyni obozów Radsas Fun.
O mnie
Student Turystyki i Rekreacji na AWFie w Poznaniu, ratownik WOPR, miłośnik pływania na Sup Boardach. Wcześniej trenował koszykówkę (13lat). N0a co dzień całym sercem tancerz amator. Jego kolejną zajawką to uczestnictwo w Runmageddonach 🙂 Na obozach Radsas Fun prowadzi sportowe oraz survivalowe.
O mnie
Studentka Uniwersytetu Gdańskiego. Była zawodniczka i kapitan drużyny łyżwiarstwa synchronicznego w kategorii juniorów. Instruktor jazdy konnej i łyżwiarstwa. Wychowawca na obozach i koloniach letnich. Ambitna i zawsze uśmiechnięta.
O mnie
Studiuje gospodarkę przestrzenną w Warszawie. Posiada uprawnienia ratownika WOPR i sternika motorowodnego. Latem wychowawca na obozach Radsas Fun. Uwielbia sporty, nie tylko letnie. 
O mnie
Studentka Politechniki Śląskiej na kierunku pedagogika, ale zahaczyła również o bioinformatykę. Najmłodszych uczy programować roboty z Lego, a tych starszych rozwiązywać zagadki matematyczne. Wydarzenia dla dzieci w galeriach handlowych to jej zasługa- jest koordynatorem eventów w agencji reklamowej. Hobbystycznie trenuje boks, naprzemiennie z pisaniem wierszy, czy ballad- rodem z epoki romantyzmu. W wolnych chwilach wspina się na ściankach, po czym można ją spotkać na kursach tańców latino
O mnie
Absolwent Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu. Matematyka i fizyka nie ma przed nim żadnych tajemnic. Miłośnik sportu, a w szczególności sztuk walki oraz mocnego treningu siłowego. W wolnych chwilach rozwija też swoje zainteresowania muzyczne. Ratownik wodny oraz sternik motorowodny. Chętny do pracy z dziećmi oraz młodzieżą. Z Radsas Fun związany od 7 roku życia.
O mnie
Absolwentka Akademii Wychowania w Poznaniu. Zawsze uśmiechnięta, zorganizowana i pełna pozytywnej energii. Instruktorka tańca, miłośniczka aktywnego spędzania czasu. Na co dzień zajmuje się kotkiem Korkiem i legwanem Leonem
O mnie
Absolwent studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Interesuje się wszystkim co ma związek ze zdrowym trybem życia, m.in.: racjonalnym odżywianiem i różnorodnymi formami aktywności fizycznej. Prowadzi bardzo aktywny tryb życia, ciągle rozwijam swoje umiejętności i podnoszę sprawność fizyczną. Na swoim koncie ma wiele startów w zawodach kalistenicznych i Street Workout. Największym sukcesem był występ w Street Workout National Championship of Poland 2018, gdzie rywalizował w gronie dwudziestu najlepszych zawodników w kraju. Od 5 lat jest nauczycielem wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Dodatkowo spełnia się przekazując swoją wiedzę oraz ucząc akrobatyki dzieci i młodzież. W okresie wakacyjnym już piąty rok z rzędu jest super wychowawcą. Poza aktywnością fizyczną czasami grywa w gry z serii Resident Evil. Bardzo lubi seriale a jego ulubiony to Breaking Bad. Uwielbia także filmy fantasy i science fiction. 
O mnie
Na co dzień student Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz nauczyciel angielskiego dla najmłodszych. Trenuje Crossfit, uwielbia też jeździć na nartach I snowboardzie. W relacjach stawia na szacunek i pozytywne nastawienie do drugiego człowieka.
O mnie
Studentka medycyny, przyszła okulistka. Wolny czas spędza na siłowni i słuchając Harry’ego Styles’a. W wakacje znajdziecie ją na obozach RadSas Fun albo na wolontariacie np. w Kalkucie w Indiach
O mnie
Prawdziwy fotograf z pasją. Absolwent Gdańskiego AWF’u. Niespotykanie spokojny oraz z dystansem do siebie i życia człowiek. Uwielbiany przez uczestników obozów 🙂
O mnie
Jest studentką Warszawskiego AWF-u na kierunku wychowanie fizyczne. Od zawsze interesuje się sportem w każdej dziedzinie. Jest zawsze uśmiechniętą i pełną energii osobą, kocha pracę z ludźmi a w szczególności z dziećmi. Od 7 roku życia związana z Radsas Fun. 
O mnie
Studentka fizjoterapii, ratownik WOPR, sternik motorowodny a oprócz tego sportowy świrek. Wolny czas spędza aktywnie, najczęściej blisko natury. Pasjonuje się biologią. Miłośniczka jazdy na dwóch kółkach (rower, motocykl).
O mnie
Absolwentka studiów I stopnia na kierunku geografia na UJ w Krakowie. Oprócz świata przyrody, uwielbia poznawać różne miejsca poprzez podróże! Dodatkowo lubi prace z ludźmi, szczególnie z dziećmi i młodzieżą. Zawsze uśmiechnięta, pogodna i gotowa na nowe wyzwania!
O mnie
Absolwentka XXXI LO w Łodzi. Miłośniczka aktywności fizycznej, gotowania i czytania książek. W wolnych chwilach gra na gitarze i chodzi na długie spacery. 
O mnie
Studentka psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Interesuje się sportem, kiedyś trenowała koszykówkę, taekwondo, taniec; obecnie wybiera jogę lub rolki. Uwielbia podróże, spotkania towarzyskie i aktywności na świeżym powietrzu. Jest osobą kreatywną i otwartą na nowe doświadczenia. 
O mnie
Studentka fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Była harcerka z 10letnim stażem. Miłośniczka zarówno gór jak i morza, czyli ogólnie mówiąc- natury. Czas wolny najchętniej spędza w gronie znajomych, na wspólnym gotowaniu lub długich spacerach. Chętnie ogląda mecze piłki nożnej, a także dobre filmy. Ceni sobie ciepło i otwartość ludzi. Mogłaby zamieszkać we Włoszech, Hiszpanii lub gdzieś, gdzie jest wiecznie ciepło. Ma słabość do truskawek, naleśników i dziecięcych uśmiechów. 
O mnie
Absolwentka Państwowej Wyższej  Szkoły Zawodowej w Płocku i Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Miłośniczka muzyki i  wszelkiego ruchu. Lubi biegać i aktywnie spędzać czas z rodziną i  przyjaciółmi. Kocha jazdę na rowerze i czytanie książek kryminalnych. Zawodowo nauczyciel z 14 letnim stażem. Prywatnie mama dwójki dzieci i właścicielka dwóch kotów 🙂 Spontaniczna, radosna, otwarta na nowe wyzwania.
O mnie
Studentka AWFiS- Gdańsk na kierunku Wychowanie Fizyczne, ratownik WOPR, sternik motorowodny. Marzy o pracy jako nauczyciel WF-u. Kocha sport. Kreatywna, świetnie dogaduje się z dziećmi i młodzieżą.  
O mnie
Absolwent Wychowania Fizycznego na AWF w Katowicach. Trener piłki nożnej oraz instruktor pływania. Uwielbia grać w piłkę oraz szkolić się w coraz to większej ilości dyscyplin. Ostatnio jego uwagę skradł tenis. W czasie wolnym chętnie chodzi po górach, spędza czas z przyjaciółmi. Z duża dawką energii przemierza nowe zakątki świata. 
O mnie
Wieloletni uczestnik obozów laserowy paintball Radsas Fun. Pasjonat gier w paintballa, laserowego paintballa oraz ASG. Zainteresowania: język angielski, projektowanie 2D i 3D, strzelectwo sportowe oraz badminton. Zawsze chętny do pracy zespołowej oraz do rozmowy na każdy ciekawy temat. 
O mnie
Studentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku neuroinformatyka oraz korepetytorka matematyki. Miłośniczka sportu, w szczególności uprawianego na świeżym powietrzu oraz podróży. Uwielbia jeździć kolejkami górskimi, oglądać stand-upy i chodzić po górach. Pełna energii i zaangażowania, ciekawa świata i chętna do podejmowania nowych wyzwań.
O mnie
 
O mnie
Miłośniczka podróży oraz poznawania nowych kultur. Wolny czas poświęca na naukę języków obcych, czytanie i jazdę rowerem. Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zawodowo zajmuje się nauczaniem języka angielskiego dzieci, młodzieży oraz dorosłych 
O mnie
Studentka Technologii chemicznej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Fanka piłki nożnej i podróży. Wolne chwile spędza na boisku doskonaląc umiejętności sędziowskie. 
O mnie
Studentka Politechniki Śląskiej na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Czynnie udziela korepetycji z matematyki. Stara się również pielęgnować swoją pasję, którą jest siatkówka. Trenowała ją 5 lat. Na tą chwilę spotyka się na wieczornych rozgrywkach ze znajomymi i wiernie ogląda wszystkie mecze reprezentacji Polski.
O mnie
 
O mnie
Kochający rywalizację sportowiec. Pasjonują go sztuki walki od klasycznego boksu do nowoczesnego MMA. Licealista – umysł ścisły, matematyka jest jego mocną stroną. Lubiący rozgrywki także w E-sporcie. Otwarty do ludzi, ceni pozytywne nastawienie do świata. 
O mnie
Miłośniczka dobrej lektury, matematyki, siatkówki oraz prac artystycznych i DIY. W wolnych chwilach lubi spędzać czas na świeżym powietrzu.
O mnie
Tegoroczny maturzysta o ścisłym umyśle, któremu matematyka i chemia nie są straszne. Zapalony sportowiec i miłośnik gier zespołowych, były bramkarz z 13-letnim stażem, który często lubi odwiedzać siłownię. Jest bardzo empatyczny, nieustannie uśmiechnięty i skory do rozmowy. Nie stroni od pomocy, zawsze można na niego liczyć. Szybko się uczy, jest chętny do pracy i zawsze angażuje się, jak tylko może, w to co robi.
O mnie
Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku Pedagogiki Specjalnej – Pedagogika resocjalizacyjna i opiekuńczo- wychowawcza oraz Pedagogiki wczesnoszkolnej. Obecnie nauczyciel wspomagający uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz wychowawca w przedszkolu. Wolontariusz wydarzeń kulturalnych oraz tych dbających o dobro zwierząt. Bez muzyki nie wyobraża sobie zycia. Od jakiegoś czasu zgłębia tajniki chińskiej sztuki walki. 
O mnie
Była zawodniczka, a teraz trenerka oraz sędzina akrobatyki sportowej. Na codzień zajmuje się przygotowaniem dzieci na zawody oraz tatuowaniem. Absolwentka I LO w Wałbrzychu. W wolnych chwilach czyta kryminały i chodzi na siłownię 
O mnie
Studentka wychowania fizycznego na AWF w Warszawie. Pasjonatka sportu, a zwłaszcza tenisa ziemnego. Uwielbia prace z ludzmi, szczególnie z dziećmi i młodzieżą. Zajmuje się prowadzeniem treningów tenisa, a wolny czas lubi spędzać aktywnie razem z przyjaciółmi.
O mnie
Harcerz z 7 letnim stażem, obecnie drużynowy gromady zuchowej. W lesie czuje sie jak w domu. Miłośnik gier planszowych, karcianych oraz terenowych. Pasjonat sportów zespołowych. Absolwent liceum, a od października (mam nadzieję) student Uniwersytetu Łódzkiego.

O mnie
Miłośnik historii, geografii, a obecnie student prawa. Uwielbiam sztukę, podróże, dobre książki, a czasem też i gry komputerowe. Od zawsze byłem związany ze sportem (pływanie, narty, lekkoatletka) i przygodą (harcerstwo i ASG). Fanatyk dobrego jedzenia 
O mnie
Wieloletnia harcerka ZHP, liderka drużyny – z dziećmi i młodzieżą pracuje od 8 lat. Obecnie studentka na kierunku Zarządzanie – Handel i Marketing na UE w Poznaniu. Uwielbia muzykę w każdej postaci. Miłośniczka gier planszowych, dobrej herbaty i leśnego życia.
O mnie
Pełna empatii i kreatywności studentka chemii medycznej, zapalona instruktorka ZHP w tym roku odznaczona przez Naczelniczkę ZHP za swoją wyjątkową pracę, zaangażowany animator dziecięcy, opiekunka. Ma za sobą wiele dużych przedsięwzięć także międzynarodowych m.in. ToMun, była liderką projektu w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii” wyróżnionego na tle kraju. Ukończyła wiele różnych kurów i szkoleń m.in Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, Kurs liderów grup skupiających dzieci 6-9 letnie, Szkolenie administratorów ds. nowych mediów, Szkolenie SAFE FROM HARM, Szkolenie dot. danych osobowych RODO
Uwielbia pracować z dziećmi, prowadzi jedną z najlepszych gromad w województwie kujawsko-pomorskim. Jest pasjonatką figurowej jazdy na łyżwach i języka angielskiego. Gra na gitarze, dużo się uśmiecha i najchętniej całe życie spędziłaby jeżdżąc na nartach.
O mnie
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego na kierunku Zarządzanie w Sporcie. Na co dzień Menadżer w klubie piłkarskim oraz trener piłki nożnej. Miłośnik przeróżnych aktywności fizycznych takich jak siłownia, jogging, jazda na rowerze czy tenis. Dla odprężenia czyta książki o tematyce wojennej, a także kryminały czy biografie, głównie osób ze świata sportu. 
O mnie
Absolwentka wychowania fizycznego i dietetyki. Instruktorka pływania i tenisa. Wolny czas spędza aktywnie, chętnie chodzi po górach i gra w badmintona. Lubi jeździć na koncerty i czytać dobre książki.
O mnie
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, animator oraz ogromna miłośniczka aktywnego spędzania czasu. Od najmłodszych lat związana ze sportem, a w szczególności z piłką ręczną. Praca z dziećmi jest jej pasją, a dziecięce uśmiechy ukojeniem dla serca.
O mnie
O mnie
Jestem ciekawą świata i ludzi, a moje niespożyte pokłady energii pragnę wykorzystywać do realizacji nowych wyzwań. Od października 2022 roku kontynuuje studia II – ego stopnia na kierunku Logopedia Ogólna i Kliniczna oraz studia podyplomowe na Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku Diagnoza i terapia dziecka z zaburzeniami integracji sensorycznej. 
O mnie
Studentka fizjoterapii, w wolnym czasie aktywnie lubi spędzać czas- wielokrotna medalistka w judo, nie boi się wyzwań, ani przeciwników :))) Główną pasją są podróże, bo wspomnienia z nich zostają z nami na zawsze.
O mnie
Studentka wychowania fizycznego na krakowskim AWF w Krakowie. Ukończył kierunek wychowania fizycznego w służbach mundurowych. Sporty walki, sporty ekstremalne oraz biegi z przeszkodami najczęściej wypełniają jej wolne dni. Trenerka karate i animatorka z uśmiechem przeprowadzi przez każde napotkane przygody. 
O mnie
Nauczycielka języka angielskiego w liceum ogólnokształcącym w Prószkowie. Instruktor wędkarstwa spławikowego. Uwielbiam aktywnie spędzać czas, kocham podróże i długie spacery z psem. 
O mnie
 
O mnie
O mnie
 
O mnie
Na co dzień nauczyciel współorganizujący kształcenie, terapeuta behawioralny, diagnosta – terapeuta ręki  oraz trener TUS. Osoba spontaniczna, lubiąca taniec, muzykę i dobrą książkę. Praca z młodzieżą daje jej dużą satysfakcję. 
O mnie
Absolwentka Studium  Wychowania Przedszkolnego na Zielonej Wyspie, gdzie obecnie mieszka i realizuje się podążając za swoimi marzeniami. Nigdy nie stoi w miejscu, ciężko za nią nadążyć, wciąż poszukująca nowych wyzwań i spragniona wiedzy. Kreatywna i aktywna. Na co dzień kochająca i troskliwa mama.Zawodowo spełniająca się w pracy z dziećmi specjalnej troski w Scoil Isogain, podstawowej szkole integracyjnej. 
O mnie
Pogodna, pracowita i pomocna instruktorka ZHP, która nie boi się wyzwań.Zaraża uśmiechem i pozytywnym podejściem do życia! Uwielbia pracę z młodzieżą w każdym wieku. Taniec to jej największa pasja, a aktywne spędzanie czasu to to co lubi najbardziej. W wolnych chwilach sięga po literaturę i dobrą kawkę. Chętnie zagra w gry planszowe, pośpiewa i wysłucha każdego.
O mnie
 Emerytowany sportowiec, na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego. Lubi większość sportów, chętnie bierze udział w nowych przygodach
O mnie
Tegoroczna maturzystka, ma w planach studia psychologiczne. Instruktorka i drużynowa w Związku Harcerstwa Polskiego – z dziećmi i młodzieżą pracuje od pięciu lat. Wolontariuszką była także w Fundacji Dr Clown, działając w szpitalach dziecięcych i domach pomocy społecznej. W wolnych chwilach czyta książki, gra na instrumentach, spędza czas na świeżym powietrzu. 
O mnie
Uczeń liceum w Gdańsku. Pasjonat sportu od najmłodszych lat. Lubi nowe doświadczenia, ciągle chce się rozwijać. Zawsze otwarty i pomocny. 
O mnie
absolwentka liceum na profilu jezykowym, kocham muzyke i sztuke. dopiero zaczynam swoja przygodę z radsas ale lubie wyzwania. przez 2 tygodnie bylam pierwsza w szkole w turnieju rummikuba, kreatywność to moja mocna strona. uwielbiam tez grac w strzelanki i opiekowac sie zwierzetami.
O mnie
 Studentka grafiki artystycznej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Kreatywna, empatyczna i zawsze gotowa do pomocy innym. Wychowawca na obozach i koloniach letnich
O mnie
Studentka Politechniki Warszawskiej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Związana ze sportem od najmłodszych lat. Miłośniczka crossfitu i treningu siłowego 
O mnie
Studentka 1 roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Szczecińskim. Całe życie związana z siatkówką. Amatorsko ale z wielkim sercem gra na gitarze. Żadne wyzwanie nie jest jej straszne i do wszystkiego podchodzi z uśmiechem.  
O mnie
Absolwent Poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Nauczyciel WFu, instruktor Karate, snowboardu i akrobatyki sportowej. Uwielbia gry zespołowe i najróżniejsze formy rywalizacji sportowej. Zawsze uśmiechnięty i zarażający pozytywną energią.
O mnie
 Jestem tegoroczną maturzystką. Ukończyłam liceum humanistyczno-językowe. W wolnym czasie czytam różnego rodzaju książki oraz oglądam sporo seriali. Lubię nowe wyzywania ,oraz uczyć się nowy umiejętności a to właśnie zapewnia mi praca z dziećmi i za to tak bardzo ją uwielbiam. Przez 2 lata pracowałam z zuchami w ZHP.  
O mnie
Nauczycielka Wychowania Fizycznego i Edukacji dla Bezpieczeństwa, pracująca na co dzień w szkole podstawowej. Prywatnie znajdzie czas na aktywność ruchową, grę w planszówki  i wyjście do teatru. W pracy zawodowej stawia na współpracę i rozwój wychowanków.
O mnie
Nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa w szkole podstawowej i ponadpodstawowej w Chorzowie. Wieloletni wychowawca na koloniach i obozach. Lubię jazdę na nartach, pływanie, grę w badmintona  oraz dobrą kawę :). Pomysłowa, kreatywna, otwarta na nowe wyzwania. 
O mnie
Tegoroczna maturzystka, skonczyła liceum i planuje iść na psychologię. Jedźi konno i czyta książki głównie fantastyka i kryminały. W zhp działa od 7 lat i aktualnie jest drużynową
O mnie
 Jest tegoroczną absolwentką technikum budowlanego i przyszłą studentką. Jest energiczna i pełna entuzjazmu, zaraża uśmiechem i pozytywną energią. Jest otwartą i przyjazną osobowością sprawia, że dzieci szybko czują się przy mnie swobodnie i bezpiecznie. Jest zawsze gotowa do pomocy, cierpliwie tłumaczy zasady i angażuje się w każdą aktywność z takim samym zapałem jak najmłodsi uczestnicy kolonii. 
O mnie
Tegoroczna absolwentka technikum nr 9 w Toruniu na kierunku technik weterynarii. Związana z pedagogiką od dziecka. miłośniczka gotowania oraz czerwonych żelków Haribo
O mnie
Przyszłoroczna maturzystka. Instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego. Lubi pracę z dziećmi i młodzieżą. Uwielbia tańczyć i grać w siatkówkę. Z radością poznaje nowych ludzi. Jest pozytywna, uśmiechnięta i zawsze chętna do pomocy.
O mnie
Przyszła studentka wychowania fizycznego na warszawskim AWF. Z zamiłowania piłkarka ręczna z wieloletnim stażem, pasjonatka wszelkich aktywności fizycznych i czasu spędzanego na świeżym powietrzu. Pomocna, pełna energii, z uśmiechem nigdy nie znikającym z twarzy. 
O mnie
Fotografią zawodowo zajmuje się od 10 lat. Obecnie prowadzi 4 marki fotograficzne (fotografia-dronem, fotografia-szkolna, sportslifephoto i kilar-fotografia). Dodatkowo jest licencjonowanym trenerem Rugby i prowadzi grupy młodzieżowe U10 w Sopockim Ogniwie. Ma kochającą żonę (współpracowniczkę) dwójkę wspaniałych dzieci. lubi sport (praktycznie każdą dziedzinę) – dużo jeździ na rowerze, lubi podróżować oraz kocha kuchnię włoską.
O mnie
Interesuje się  fotografią od najmłodszych lat. Lubi spędzać czas z dziećmi, dlatego jako fotograf na obozie czuje się wyśmienicie. Każdy może z nią porozmawiać, bo jest duszą towarzystwa. Ma coraz więcej pomysłów i dzielnie dąży do celu. 
O mnie
Zeszłoroczny maturzysta, absolwent Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu. Pasjonat ratownictwa od najmłodszych lat. Pracował w parkach wodnych, nad jeziorami oraz na spływach kajakowych. Uwielbia jeździć na kursy z zakresu ratownictwa, gdzie działa w charakterze pozoranta oraz instruktora. Ponadto żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, radiooperator, posiada również licencje na holowanie narciarza wodnego. Tancerz i śpiewak w dwóch zespołach ludowych oraz kilku chórach. Uczęszczał do szkoły muzycznej, gdzie grał na fortepianie. Ciągle udoskonala swoje zdolności pływackie i sportowe, uwielbia pracę z młodzieżą. 
O mnie
Zawodowy fotograf z dyplomem Czeladnika Fotografii. Specjalizuje się w wielu dziedzinach fotografii, choć głównie uwielbia fotografie reportażowe i krajobrazowe w tym wschody i zachody słońca . Prowadzi własne studio fotograficzne na mazowszu. Na swoim koncie posiada wiele warsztatów fotograficznych i kursów, które podobnie jak dyplom czeladnika potwierdzają kwalifikacje zawodowe. W wolnym czasie fan tenisa ziemnego i piłki nożnej. 
O mnie
opis
O mnie
Uczennica liceum o profilu biologiczno-chemicznym. Wielokrotna uczestniczka obozów Radsas Fun. Fanatyk tańca, książek i świata fantasy. Miłośniczka długich rozmów na każdy temat. Wyrozumiała, zdecydowana i zawsze gotowa do działania. Świetnie dogaduje się z ludźmi w każdym wieku.
O mnie
Uczennica liceum w Sopocie. Od najmłodszych lat pasjonatka dziergania, szydełkowania oraz wszelkiego rękodzieła, a także tańca. W wolnych chwilach czyta książki, a wieczorami biega pod barierki na koncertach.